میز جلو مبلی و عسلی

 از آن دسته تجهیزات تزیینی و دکوراسیونی است که همیشه جلوی چشم میهمان و میزبان خودنمایی می کند و زیبایی خود را به رخ قریبه و آشنا می کشد. معمولا میز جلو مبلی، طرح و مدلی شبیه به مبلمان سالن خانه دارد و کمتر پیش می آید که تضادی بین میز جلو مبلی و مبلمان های پیرامون آن ببینیم. بیایید چند مدل میز جلو مبلی (وسط مبلی) را با هم به تماشا بنشینیم که به دلیل طراحی و شکلی که دارند در نوع خود یک سورپرایز بزرگ محسوب میشوند.

میز واژه نما

این میز چیزی شبیه به همان میزهای چوبی ساده ای است که در همه خانه ها می بینیم. ولی تنها یک تفاوت بزرگ دارد صفحه کف و بالای میز، به شکل حروف الفبا کنده کاری شده اند و میز یک واژه را فریاد می کشد. البته این مدل کنده کاری ها ابتدا روی صفحه ها انجام میگیرد و بعد صفحه و پایه های میز مونتاژ می شوند.

میز جلو مبلی نیم کُره

این یک نوآوری ساده در زمینه طراحی میز جلو مبلی است چون معمولا میزهای جلو مبلی، به شکل چهار پایه ای طراحی و ساخته می شوند. این میز با طراحی ساده و نیم کره ای که دارد طلسم میزهای چوبی مربع شکل و مستطیل شکل را شکسته است. البته باید یادآور شویم که این میزها کاملا تو خالی هستند و وزن چندان سنگینی ندارند.

میز جلو مبلی کتابخانه ای

میز بعدی ما از نظر طراحی و شیارهایی که خورده است خیلی به میز شماره یک شباهت دارد. ولی کنده کاری های روی این میز هیچ معنای خاصی ندارند فقط فضایی هستند برای قرار دادن کتاب ها و مجلاتی که همیشه دور و اطراف مبلمان خانه را شلوغ و بی نظم جلوه می دهند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
برخی انواع میز جلو مبلی و میز عسلی
دسته بندی شده در: