یکی از راه‌هایی که با هزینه پایین بتوان خانه را بروز کرد تعمیر مبل در منزل و عوض کردن رویه مبل می‌باشد. با توجه به افزایش قیمت مبل، دیگر توان خرید آن شاید کمی سخت باشد و یک کار هوشمندانه به نظر می‌رسد. با توجه به میزان فضای اشغال شده توسط مبل، تعمیر آن می‌تواند در زیبایی خانه مؤثر باشد. خط افتادن روی بخش چوبی مبل، پارگی رویه مبل، کثیفی ناشی از گرد و غبار و چرک روی پارچه مبل می‌تواند چهره خانه را زشت کند که در این خصوص تعمیرات مبل در منزل می‌تواند بهترین راهکار ممکن با توجه به هزینه‌های جاری باشد.

تعمیر مبل در منزل از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه‌تر از خرید آن است. اما قبل از این به تعمیر آن بپر دازیم باید نکاتی را بدانیم. آیا هر مبلی ارزش تعمیر دارد؟ هزینه تعمیر به چه صورت است؟ حتی باید بدانیم برای خرید مبل چه مبلی را خریداری کنیم که بهتر بازسازی شود. از گذشه‌ها مبلمان جزء وسایل ضروری زندگی نبوده است و کمتر کسی آن را در خانه داشته است. اما امروزه مبلمان را حتی جزء لیست اولیه جهیزیه می‌نویسند. امروزه مردم خرید آن را ضروری می‌دانند.

1x1.trans تعمیرات مبل در منزل
تغیر در رنگ پارچه و چوب مبل با تعمیر مبلمان در حمید هوس

چه زمانی باید برای تعمیر مبل اقدام نماییم؟

پاسخ این سوال می تواند برطرف کننده ابهامات بسیاری از ما در باب عدم کارآیی مبل کهنه و خرید مبلمان نو تر باشد. گروهی از افراد بر این باورند؛ وقتی که بعد زمانی طولانی تری از تولید یک مبلمان می ‌گذرد و در دسته محصولات فرسوده و نیازمند تعمیرات قرار می گیرد دیگر تلاش برای حفظ آن بیهوده بوده و بهتر است که برای خرید مبلمان جدید اقدام کنیم.
آری! بی شک مبلمان هم همانند سایر لوازم مورد استفاده در منزل، فرسوده و دیگر همان ظاهر و حتی کارآیی ابتدایی را نخواهد داشت. نا گفته نماند که میزان این فرسودگی و کاسته شدن از کیفیت و ظاهر ابتدایی مبلمان به قیمت و میزان مرغوبیت و یا حتی مکان قرار گیری مبل در خانه مرتبط است. اما نمیتوان این ادعا را داشت که فرسودگی تنها برای مبلمانی رخ خواهد داد که فاقد کیفیت بالایی باشد. در مجموع همه ما شرایط فرسودگی در مبلمان را تجربه خواهیم نمود. از مهمترین فاکتورهایی که پیش از تعمیر مبل باید آن را مورد توجه قرار داد، میزان کیفیت کلاف آن است. هر مبلی از کلاف خوب محروم باشد حتی بعد از پشت سر گذاشتن پروسه تعمیر به همان حالت سابق باز می گردد و هزینه ای که صرف تعمیرات نموده اید هدر خواهد رفت. بنابراین توصیه داریم که پیش از تصمیم و اقدام به تعمیر مبل در منزل کلاف مبل خود را بررسی نمایید. البته اگر از یک تیم صاحب تخصص و البته دارای وجدان کاری در این حوزه کمک بخواهید، توضیحات مربوط به هر نوع نقص و امکان تعمیر و البته هزینه را به طور تمام و کمال برای شما بازگو خواهند نمود. در صورتی که کلاف مبل سالم باشد می توانید با تکیه بر اقدامات دیگری چون تعویض رویه مبلمان، شکستگی پایه مبلمان یا رفع پارگی برای رویه آن را به یک دست مبل نو مبدل سازید.

تغییر رنگ چوب و رنگ پارچه به منظور تعمیر مبل در منزل

برای اینکه هزینه گزاف تعمیرات را متحمل نشوید. به مبلمان خود دقت کنید. اگر مقداری از رنگ روی چوب خراشیده شده و قسمت‌های کمی از پارچه آسیب دیده به راحتی و با هزینه کم قابل تعمیر است. اما اگر آسیب بیشتر و عمقی باشد نیاز به جداسازی رویه مبل و تعمیر با دستگاه‌های مخصوص می‌باشد. در این صورت هزینه تعمیرات بیشتر خواهد شد. حتماً قبل از تعمیر مبل در منزل از شخص ماهر این حوزه کمک و مشاوره بخواهید. قبل از تعمیر حتماً برآورد هزینه صورت بگیرد.

آیا مبل خانه ما ارزش تعمیر دارد؟

برای پاسخ به این سؤال ابتدا قبل از تعمیر، عکس مبل خود را برای شخص ماهر این حوزه بفرستید و از او بپرسید که آیا مبل ارزش تعمیر دارد یا نه؟ مهم‌ترین اجزای مبل کلاف است که اگر مبل کلاف سالمی داشته باشد با هزینه کمتری قابل تعمیر است. گاهی اوقات ما خودمان سالم بودن کلاف را تشخیص می‌دهیم. اما در مبلمان راحتی که روی مبل را پارچه گرفته است تشخیص سالم بودن کلاف دشوار است.

گاهی نیاز به تعمیرات مبل در منزل نیست بلکه مبل شما نیاز به تمیز کاری دارد

گاهی اوقات مبلمان منزل و محل کار ما هیچ آسیب جدی‌ای ندیده است. اما وقتی به آن نگاه می‌کنیم نو نیست و احساس می‌کنیم کهنه شده است. با چند ترفند ساده به راحتی می‌توان جلوه خاصی به مبلمان به ظاهر کهنه بخشید. در ابتدا قسمت چوبی مبل‌ها را با آب و صابون و دستمال پشمی تمیز کنید. سپس با پارچه تمیز آن‌ها را خشک کنید. تا اینجای کار هم ظاهر مبل شما بهتر شده است اما این پایان کار نیست. اگر لکه‌های سفید روی قسمت‌های چوبی مشاهده می‌کنید حتماً باید پارچه را خیلی کم با الکل صنعتی مرطوب نمایید. با این پارچه مبل و لکه‌های سفیدی که در اثر ریختن آب روی چوب پدید آمده است را تمیز نمایید.

برای اینکه کار تمیز‌تر و شیک‌تری داشته باید از واکس‌ها و لکه گیر‌ها نیز م یتوانید استفاده کنید. این‌ها را از رنگ فروشی مبل می‌توانید تهیه نمایید.

تعویض پارچه مبلمان

گاهی اوقات مبلمان ما هیچ مشکلی ندارد اما از رنگ آن خسته شده‌ایم. شما می‌توانید با خرید چند کوسن زیبا جلوه بی‌نظیری به مبلمان منزلتان بدهید. ئقت کنید که اگر پارچه مبلمان پوسیده باشد بهتر است تعویض شود. اگر فوم و اسفنج سالم نیست اما پارچه سالم است از تعمیر کار بخواهید پارچه را تعویض نکند. پارچه‌ها انواع مختلفی با قیمت‌های متفاوتی دارند. برای انتخاب و خرید پارچه حتماً با شخص ماهر صحبت کنید و از او مشاوره بخواهید.

آشنایی با انواع فوم مبل

فوم‌ها انواع مختلف و کاربرد‌های متفاوتی دارند. فوم سرد، گرم و ویژه سه مدل فوم هستند. فوم‌های گرم سفت هستند و انعطاف‌پذیری کمی دارند. البته به مرور زمان انعطاف بهتری پیدا می‌کنند. فوم‌های نرم خاصیت ارتجاعی بیشتری دارند. برای مبل‌های راحتی از این مدل فم استفاده می‌شود زیرا نرم‌تر است.

مبلمان حمید بهترین مشاور و مجری شما در امر تعمیرات مبل، تعویض پارچه مبل، مقاوم‌سازی رویه و زیره مبل، تعمیر کاناپه، تعمیر، فروش و ساخت مبلمان راحتی، استیل، اداری، ریلکسی، خیاطی کفپوش و پشت مبل، رنگ کاری، رویه کوبی با مناسب‌ترین قیمت و به بهترین شکل و با کیفیت عالی در تهران در خدمت شماست

تعمیرات مبل حمید هاوس همه روزه آماده خدمت به مشتریان با بهترین کیفیت، کمترین هزینه و بیشترین سرعت و دقت و ظرأفت می‌باشد

شما نیز می‌توانید مبل‌های خود را به راحتی با سفارش به ما تعمیر کنید و به روز اول خود بازگردانید.

1x1.trans تعمیرات مبل در منزل
خدمات تعمیر مبل در منزل

خدمات تعمیر مبل در منزل

خدمات تعمیر مبل در منزل در مجموعه حمید هاوس با کادر مجرب و حرفه‌ای، در تمام نقاط تهران از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب تهران با بازدید رایگان در محل انجام می‌شود.

  • تعمیر تخصصی مبلمان(خارجی و ایرانی)
  • تعمیر مبلمان با ضمانت
  • تعمیرات درمنزل-قیمت مناسب
1x1.trans تعمیرات مبل در منزل
هزینه تعمیر مبل در خانه

 

چطور می‌توان پروسه پیچیده تعمیر مبلمان را در منزل انجام داد؟

با تکیه بر این نگرش که روند انجام تعمیرات مبلمان به سادگی صورت نمی پذیرد و زمان و شرایط خاصی را می طلبد، موضوع تعمیرات مبلمان در منزل برایشان با قدری ابهام آور است که ریسک آن را نمی پذیرند که با یک تحقیق و پرس و جو اندک در این حوزه رفع خواهد گشت. آن زمان است که ترجیح می دهید که نیروهای متخصص از شرکت به منزلتان اعزام گردند. اما چرا و چه زمانی این درخواست ها به جهت تعمیر مبلمان در منزل به شرکت ارسال می گردد؟

• صرفه جویی در زمان:

یک پرس و جو کوچک نیاز است که متوجه شوید افرادی که تجربه تعمیرات مبلمانشان را توسط کارگاه های معتبر و حرفه ای داشته اند، بعد از رزرو نوبت بعد زمانی چند هفته ای و حتی چند ماهه را برای دریافت آن منتظر مانده اند. طبیعتا هر شرکت مطرح در این حوزه مشتریان زیادی را دارا است که همه آن ها بعد از رزرو در صف انتظارند. بویژه در برخی از ماه های سال مانند نزدیک ایام عید که به سبب تلاقی با مناسبت خاصی درخواست ها بیشتر است. ولی وقتی که مشتری تصمیم به برقراری ارتباط با شرکت های تعمیر مبل در منزل می گیرد و برای اعزام نیرو های متخصص به منزل نوبت رزرو می کند، دیگر ممکن نیست که با مشکلاتی چون در زمان بر بودن نوبت، دست و پنجه نرم کند چراکه؛ با حضور و نظارت خودش و همینطور زمان کوتاه تری به نتیجه خواهد رسید.

• دشواری نقل و انتقال مبلمان:

در حال حاضر آپارتمان نشینی و گذران زندگی در مجتمع های مسکونی خواه یا ناخواه اولین انتخاب افراد است. این مسئله موجب گشته که حمل و انتقال وسیله هایی که دارای حجم بیشتری هستند با مشقت بسیاری همراه گردد. مبلمان هم از آن دسته از وسایلی به حساب می آیند که حمل آن ها از چندین طبقه دشوار و طاقت فرسا ست‌. از همین رو افرادی که حاضر به تحمل چنین شرایطی نیستند، ترجیح می دهند که مبل هایشان را در خانه تعمیر کنند. اما نباید بی گدار به آب زد و بهتر است قبل از تماس با هر شرکتی برای دریافت خدمات تعمیر مبل در منزل، تحقیق نمایید و از اعتبار شغلی آن اطمینان حاصل کنید.

• صرفه جویی در هزینه انتقال:

شاید برخی از شرکت های تعمیراتی مطرح و صاحب اعتبار جهت آسایش و رفاه حال مشتری پروسه انتقال مبلمان را به صورت کاملا رایگان انجام دهد اما کارگاه های بسیاری هستند که در زمان درج فاکتور هزینه انتقال را به هزینه تعمیرات اضافه می کنند. در این صورت گویا شما خودتان ماشین حمل را اجاره نموده اید‌. اما اگر این شرکت فاقد ماشین حمل بار باشد مضاعف بر مشقت یافتن باربری معتبر، موظف به پرداخت هزینه قابل توجهی برای جابجایی مبلمان خواهید بود. این در حالی است که با انتخاب خدمات تعمیر مبل در منزل دیگر مجبور به پرداخت هزینه ای به جهت انتقال مبلمان نیستید.

• دستمزد کارگر:

شاید انجام پروسه نقل و انتقال مبلمان برای عده اندکی از افراد که منزلشان در طبقه همکف یک ساختمان است، امری آسان باشد به گونه ای که خودشان هم از پس این جابجایی برآیند، اما بی شک کسانی که در طبقات بالاتر هستند برای جابجای مبل به شرکت با هدف تعمیر و نوسازی با چالش های زیادی دست و پنجه نرم خواهد کرد. البته اگر این روند به به نیروهای صاحب تخصص در این حوزه سپرده شود، امکان آسیب به پارچه و چوب آن و حتی دیوارهلی ساختمان به حداقل می رسد. پس می توان با شرکت هایی که داری نیروی متخصص در این حوزه هستند تماس و درخواست کارگر داد. اما باید این نکته را مدنظر داشته باشید که باید علاوه بر هزینه تعمیرات مبل دستمزد کارگران برای جابجایی را نیز پرداخت نمایید. گاهی این هزینه بقدری بالا می باشد که بیشتر از هزینه تعمیرات خواهد گشت. با انجام خدمات تعمیرات مبلمان در منزل می توان این هزینه را به طور کامل حذف نمود.

هزینه تعمیر مبل در خانه

هزینه تعمیرات مبل در خانه، باتوجه به نوع، طراحی، مواد اولیه ساخت آن متفاوت می‌باشد از این رو تعمیرکاران، بجای تعیین قیمت از تأمین عوامل مختلف برای اجرای این امر استفاده می‌کنند.

هزینه تعمیر مبل بر اساس معیار‌های زیر تعیین می‌شود:

  • اندازه مبل
  • تعداد صندلی‌ها
  • نوع و کیفیت مواد
  • چارچوب مبل

میزان صدمه دیدگی مبل بعنوان مثال برای پرداخت یک حفره کوچک روی آن یا پارگی روی پارچه میزان کمتری در نظر گرفته می‌شود بالعکس اگر رویه مبل پارگی بزرگی داشته باشد یا چارچوب آن صدمه زیادی دیده باشد برای تعویض رویه مسلماً هزینه بیشتری لازم است.

جهت اطلاع از هزینه تعمیر در محل برای مبل‌های مانند راحتی، استیل و یا اداری با مجموعه حمید هاوس تماس حاصل فرمایید.

کافیست به ما اعتماد کنید و تعمیرات مبل خود را به ما بسپارید(دارای کادری مجرب).

پذیرش تعمیرات تخصصی و حرفه‌ای انواع مبلمان استیل و نیمه استیل، راحتی و تخت خواب شو، رویه کوبی مبل و تعویض رویه آن، تعمیر و رنگ کاری مبل، براق‌سازی سطوح مبل و.

سخن آخر:

حتی اگر بهترین مبلمان را با بهترین کیفیت هم خریداری کرده باشید پس از مدتی نیاز به تعمیرات مبل وجود دارد. گاهی اوقات نیز مبلمان برای ما تکراری می‌شود و دوست داریم پارچه متفاوتی را برای مبلمان منزلمان تهیه کنیم و آن را باز‌سازی نماییم. کار تعمیر مبل در منزل را به شخص ماهر و مسئولیت‌پذیر و منصفی بسپارید. قبل از تعمیر تمام توافق‌های لازم مانند هزینه ایاب و ذهاب، مدت زمان اتمام و تحویل کار و هزینه تمام شده تعمیرات را انجام دهید. توجه کنید که کدام قسمت مبل شما نیاز به تعمیر دارد و فقط برای همان قسمت هزینه کنید. 

گروه دکوراسیون و تعمیر مبل حمید هاوس آمادگی انجام کلیه امور تعمیر مبل در منزل را دارد. 

جهت سفارش و مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

  09335777560 1x1.trans تعمیرات مبل در منزل
09129215830 1x1.trans تعمیرات مبل در منزل

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای