تعمیر مبل سلطنتی و یا هر نوع مبلمان دیگر توسط استادکار ماهر انجام می شود. تعمیر مبلمان شما را به یک مبل کاملا زیبا، نو و بدون نقص تبدیل خواهد کرد. با توجه به این که قیمت مبل استیل نسبت به مبلمان دیگر خیلی گران تر است تعمیر مبل نیز مقرون به صرفه است. گاهی افراد فکر می کنند فقط زمانی می توانند برای تعمیر مبلمان خود اقدام کنند که مبلمان فرسوده و شکسته باشد. این باور اشتباه است. امروزه با پیشرفت دکوراسیون و صنعت مد تعمیر مبلمان به منظور تعویض پارچه، چوب و نوع منبت کاری نیز انجام می شود. هم به علت قیمت مبل استیل و هم به دلیل ظرافت این مدل مبل، مبلمان سلطنتی بیشتر نیاز به تعمیر پیدا می کنند تا تعویض.

هزینه تعمیر مبل استیل:

هزینه تعمیر مبل استیل برای مراجعه کنندگان اهمیت زیادی دارد. به گونه ای که اولین سوال آنان پس از مراجعه تلفنی و یا حضوری پرسش در مورد هزینه تعمیر مبل سلطنتی است. هزینه تعمیرات به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این جا به برخی از آنان می پردازیم.

  • مدل ها و طرح های مختلف مبل سلطنتی هزینه تعمیر متفاوتی دارند زیرا میزان فوم، میزان اسفنج و حجم کار آن ها متفاوت است. هرچه حجم کار بیشتر باشد مسلما هزینه تعمیرات بیشتر خواهد بود.
  • این که مبل سلطنتی 7نفره یا 8 نفره و یا نیم ست باشد نیز در میزان هزینه تعمیرات اثر گذار است.
  • باید دید کدام قسمت مبلمان نیاز به تعمیر و بازسازی دارد. مثلا گاهی اوقات تنها مبلمان نیاز به رویه کوبی دارد و گاهی اوقات تمام قسمت های مبلمان نیاز به تعمیرات دارد.

پس با توجه به موارد ذکر شده برای برآورد هزینه مربوط به تعمیرات مبلمان بایستی یا خود مبل و یا دست کم عکس آن توسط استادکار دیده شود.

1x1.trans تعمیر مبل سلطنتی

مدت زمان تعمیر مبل استیل:

مدت زمان تعمیر این نوع مبلمان بسته به نوع تعمیر و خدمات متفاوت است. اگر مبلمان شما نیاز به طلا کاری و رنگ کاری داشته باشد مدت زمان بیشتری برای تعمیر نیاز دارد. اگر پارچه مبل در زمان تعیین شده توسط مشتری یا کارگاه تهیه شود حدودا7 الی 12 روز تعمیرات طول می کشد. البته اگر میز ناهار خوری و صندلی ها نیز نیاز به تعمیر داشته باشند مدت زمان بیشتر نیاز است. نکته قابل توجه برای شما این باشد که زمان دقیق را از تعمیر کار مبلمان جویا شوید.

مزایای تعمیر مبل استیل:

  • با تعمیر مبل دیگر نیاز نیست هزینه زیاد خرید مبل سلطنتی را متحمل شوید. بدین صورت در هزینه ها به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنید.
  • بنابر سلیقه خود پارچه مبلمان را بر اساس دکوراسیون جدید خود عوض کنید.
  • مبلمان سلطنتی خود را مانند روز اولش کنید.
  • حتی می توانید تغییرات جدیدی در مبلمان قدیمی خود بدهید.

خدمات تعمیر مبلمان استیل شامل چه چیزهایی است؟

تعمیر مبل استیل شامل خدمات متفاوتی است که با توجه به نیاز و کاربرد شما تغییر می کند. در این جا به شرح برخی از این خدمات می پردازیم.

تعمیر لقی و شکستگی پایه های مبلمان:

این نوع تخریب در اثر استفاده نامطلوب از مبلمان سلطنتی ایجاد می شود. اما اصلا نگران این موضوع نباشید چرا که با تعمیر می توانید حتی پایه ها را از روز اول مقاوم تر کنید.

رنگ کاری و طلا کاری:

رنگ کاری و طلا کاری مبلمان سلطنتی بایستی با دقت و توسط فرد ماهر انجام شود. این امر در زیبایی و جلال مبلمان استیل تاثیر فراوانی را دارد.

رویه کوبی مبل سلطنتی:

یکی از موارد مهم و اثر گذار در تعمیر مبلمان استیل همان رویه کوبی آن است. برای این منظور بایستی پارچه مبل شسته شود و رویه کوبی به صورت مجدد انجام شود.

خرید پارچه مبل استیل:

خرید پارچه سلطنتی را هم می توانید خودتان بر عهده بگیرید و هم بر عهده کارگاه بیندازید. حتما نوع پارچه و جنس پارچه استفاده شده را از تعمیر کار مبلمان بپرسید. اگر تمایل دارید که خودتان خرید را انجام دهید حتما آدرس فروشگاه ها با قیمت مناسب را از تعمیر کار بگیرید.

سخن آخر:

با توجه به این که مبل سلطنتی ماندگاری بالاتری دارد و از چوب و پارچه مرغوب درست می شود از دیگر مبلمان گران تر است. لذا تعمیر مبلمان سلطنتی بسیار مقرون به صرفه است. علاوه بر اینکه مبلمان شما مانند روز اول نو می شود حتی می توانید تغییراتی در رنگ، نوع تزیینات و نوع پارچه آن ایجاد نمایید.