در این مقاله قصد داریم تا مطالب کاملی را در رابطه با رویه کوبی مبل کلاسیک برای شما توضیح دهیم پس اگر علاقه مند به این موضوع هستید، دعوت می ‌کنیم که تا انتها با ما همراه باشید. با توجه به اینکه امروزه قیمت انواع مبل ها افزایش پیدا کرده اکثر افراد سعی می ‌کنند از تعمیرات مخصوص مبل برای ایجاد تغییرات در آن استفاده کنند.

در برخی مواقع نیز ممکن است در هنگام خرید نتوانید مبلی که مد نظر دارید را پیدا کرده و خریداری کنید، به همین دلیل این امکان برای شما وجود دارد که با استفاده از تعمیرات مبل تغییراتی همچون تعمیر شکستگی های مربوط به آن، رنگ کردن، رویه کوبی و غیره را انجام دهید که تمامی این کارها می تواند در تازه‌ سازی مبل شما نقش حائر اهمیتی داشته باشد، اما امروز سعی داریم تا بیشتر شما را با انجام رویه کوبی مبل آشنا کنیم.

1x1.trans رویه کوبی مبل کلاسیک

هدف از انجام رویه کوبی مبل کلاسیک چیست؟

رویه کوبی مبل کلاسیک به منظور تهیه یک نوع روکش جدید برای این نوع مبلمان می باشد، البته می توان به این نکته اشاره کرد که هدف از انجام رویه کوبی تنها جهت ظاهر آن به کار گرفته نمی ‌شود و در برخی مواقع نیز کهنگی مبل ها باعث می‌ شود هنگام نشستن رویه آن دیگر راحتی اولیه را نداشته باشید و به همین دلیل می توانید برای این تعمیرات اقدام کنید.

همانطور که می ‌دانید در طول سال ممکن است چندین مدل مبل از نمونه های کلاسیک به بازار آمده و تمامی افراد از موقعیت مالی بسیار خوبی برخوردار نباشند و نتوانند با توجه به مدل های جدید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند، از این رو می توانند از روش رویه کوبی استفاده کنند. رویه کوبی مبل کلاسیک می‌ تواند تاثیر چشم‌ گیری در زیبا شدن مبل های شما داشته باشد البته فراموش نکنید که این کار حتماً باید توسط افراد ماهر و کارآزموده انجام شود.

1x1.trans رویه کوبی مبل کلاسیک

رویه کوبی مبل کلاسیک به چه شکل انجام می شود؟

هنگامی که پارچه رویه مبل دچار آسیب می شود و یا رنگ و مدل آن کهنه و قدیمی شد می‌ توانید آن را تعمیر کنید و برای این کار نیز در ابتدا سعی می‌ کنند که پارچه را به طور کامل باز کنند و پس از آن نیز پارچه مبل را به طور کلی خارج خواهند کرد.

در مرحله بعد سعی می شود که کیفیت اسفنج داخل مبل را بازبینی کنند و پس از آن نیز مراحلی همچون جا انداختن تسمه ها به صورت اولیه و تعویض اسفنج در صورتی که اسفنج اولیه کهنه باشد و فنر کشی انجام خواهد شد. در نظر داشته باشید که اگر مبل شما از نظر چوبی و اسفنج سالم باشد هزینه کم تری را بابت رویه کوبی مبل پرداخت خواهید کرد.

لازم است این نکته را برای شما بیان کنیم که رویه کوبی مبل راحتی و رویه کوبی مبل استیل نیز به همین روش انجام خواهد شد و تنها ممکن است که نوع پارچه آن متفاوت باشد.

پیش از اقدام برای رویه کوبی مبل کلاسیک چه مواردی باید در نظر گرفته شود؟

  • فراموش نکنید که پیش از هر کاری شما باید به خوبی این نکته را در نظر داشته باشید که برای انجام رویه کوبی مبل به سایر دکوراسیون منازل نیز دقت کنید و رنگ پارچه ها را مطابق آن انتخاب نمایید.
  • جنس رویه
  • هزینه، که البته بستگی به مکانی دارد که شما قصد دارید در آنجا رویه کوبی انجام شود و مورد دیگر نیز به کیفیت کار آن کارگاه می باشد.
  • کارگاه مورد نظر شما باید بتواند تضمین لازم جهت انجام کار را به شما بدهد.

1x1.trans رویه کوبی مبل کلاسیک

هزینه رویه کوبی مبل کلاسیک:

در این مطلب نمی توان  قیمت مشخصی را برای شما بیان کرد، زیرا در وهله اول لازم است که تعمیرکار، مبل شما را مشاهده کند و با توجه به میزان کار و هم چنین نوع مبل شما هزینه را مشخص کند.

البته لازم از این نکته را نیز بیان کنیم که یکی دیگر از عوامل موثر بر رویه هزینه این است که شما قصد دارید از چه نوع پارچه ای برای روکش مبل و خود استفاده کنید، زیرا همانطور که می دانید پارچه های چرمی هزینه بیشتری نسبت به نوع معمولی به همراه دارند و از دوام بالاتری نیز برخوردار می باشد.

می توانید برای اطلاع کامل از هزینه به مکان مورد نظر مراجعه کرده و به طور کامل راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مطالب پیشنهادی:

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
رویه کوبی مبل کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *