پوسته پوسته شدن مبل چرمی یکی از مشکلات معمولی است که برای مبلمان چرمی پیش می‌آیند. شاید در نگاه اول این گونه به نظر برسد که این مشکل حل شدنی نیست، اما با چند ترفند می‌توان مشکل پوسته پوسته شدن مبل چرمی را حل کرد. در ادامه با حمید هاوس همراه شده و با راهکارهای ترمیم مبل چرمی و تعمیرات مبل که پوسته می‌دهد آشنا شوید.

1x1.trans برای تعمیر مبل پوسته پوسته شده چه کنیم؟

مبل‌های چرمی معمولا یک روکش چرم مصنوعی دارند که مشکل پوسته پوسته شدن این نوع مبلمان نیز مربوط به همین لایه است. برای حل مشل پوسته شدن مبل چرمی معمولا از چسب و رنگ استفاده می‌شود؛ به این صورت که ابتدا بایستی پوسته‌هایی که کاملا از سطح مبل جدا شده‌اند را برداشته و سپس بقیه قسمت‌ها را با استفاده از رنگ و چسب ترمیم کنید. اما با توجه به اینکه این راهکار پایداری زیادی ندارد، تنها برای مواردی توصیه می‌شود که میزان پوسته شدن مبل کم باشد.

قبل از مطالعه این مطلب، پیشنهاد می‌کنیم که مقاله شستشوی مبل چرمی را مطالعه کرده و قبل از تعمیر مبل خود، آن را تمیز کنید.

1x1.trans برای تعمیر مبل پوسته پوسته شده چه کنیم؟

در کل می‌توان ترمیم مبل چرمی پوسته پوسته شده را به صورت مرحله‌های زیر نشان داد:

۱) برداشتن کامل پوسته‌هایی که از مبل چرمی جدا شده‌اند (دقت کنید که میزان کنده شدن پوسته مبلمان را بیشتر نکنید)

۲) استفاده از چسب مخصوص برای چسباندن لبه‌های چرم پوسته شده

۳) استفاده از رنگ مخصوص چرم برای رنگ کردن قسمت‌هایی که روکششان برداشته شده (دقت کنید که با رنگ چرم یکسان باشد)

۴) ترمیم نهایی و رنگ کردن کامل قسمت‌هایی که به خوبی رنگ نشده‌اند

جمع بندی

ما در این مقاله به طور مختصر دریافتیم چگونه میتوانیم یک مبل پوسته پوسته شده را تعمیر و ترمیم کنیم، همچنین برای تعمیر مبل در منزل میتوانید با ما تماس بگیرید. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
برای تعمیر مبل پوسته پوسته شده چه کنیم؟
دسته بندی شده در: