طراحی‌های خاص با جدیدترین پارچه های موجود در بازار مبل

جدیدترین پارچه های موجود در بازار مبل که به اصطلاح به عنوان چرم و پارچه شناخته می‌شوند انقلابی در صنعت عرضه مبلمان های گوناگون بر پا کرده‌اند، به گونه‌ای که هر بیننده­ای خواه یا ناخواه از رنگ بندی‌ها و طراحی‌های قدیمی فاصله می‌گیرد و مجذوب طراحی‌های جدید و خاص می‌شود!

در انتخاب یک مبلمان مناسب و با کیفیت نه تنها باید به نوع تاج، پایه‌ها و نقش و نگارهایی که در طراحی آن استفاده شده است توجه کرد، بلکه پارچه استفاده شده در مبلمان نیز نباید به هیچ عنوان کم اهمیت به نظر برسد.

زیرا اگر پارچه مورد نظر از بین جدیدترین پارچه‌های موجود در بازار مبل انتخاب نشده باشد، پس از چند بار استفاده رنگی به رخ نخواهد داشت! حتی ممکن است تمام قسمت‌های مبل سالم باقی مانده باشد، اما پارچه پاره شود و در عمل مبلمان قابل استفاده نباشد.

در ادامه برخی از پارچه‌های جدید مبلمان، به عنوان بهترین پارچه­ها مورد بررسی قرار گرفته­اند. تا بتوانید با آگاهی بیشتری مبلمان دلخواهتان را جهت استفاده در منزل خریداری نمایید.

 

طراحی مبلمان با استفاده از پارچه مبلی سرتینا

پارچه مبلی سرتینا یکی از جدیدترین پارچه‌های موجود در بازار مبل است، که در رنگ بندی‌های متنوع جهت طراحی مبلمان های مدرن یا کلاسیک عرضه شده است. این پارچه با وجود این که در نمای ظاهری کاملاً مشابه با چرم به نظر می‌رسد، اما در واقع به عنوان چرم و پارچه طراحی شده است.

بنابراین هنگام استفاده از مبل‌هایی که دارای پارچه مبلی سرتینا هستند، نگرانی از بابت تعریق سطح مبلمان نخواهد داشت. همچنین استفاده از چرم و پارچه در کنار هم سبب شده است که رویه مبل در هنگام استفاده همانند مبل‌های تمام چرم به نظر برسد و ظاهر مبل همیشه زیبا و جذاب باشد.

طراحی مبلمان با استفاده از پارچه مبلی لاوانته

پارچه مبلی لاوانته نیز که به عنوان جدیدترین پارچه‌های موجود در بازار مبل شناخته می‌شود دارای ترکیبی از چرم و پارچه است. این پارچه تنها مختص طراحی مبلمان های متنوع نیست! بلکه از پارچه مبلی لاوانته می‌توان جهت طراحی رویه صندلی‌های ناهار­خوری یا سرویس خواب نیز استفاده کرد.

اگر علاقه‌مند هستید که نرمی پارچه را در کنار استقامت چرم داشته باشید، بهتر است مبلمانی را انتخاب کنید که از این پارچه جهت طراحی آن‌ها استفاده شده است.

این پارچه ­ها در عین طراحی خاص و ویژه‌ای که دارند بسیار با کیفیت هستند و در اثر استفاده مداوم به هیچ عنوان پوسته پوسته نمی‌شوند.

 

طراحی مبلمان با استفاده از پارچه مبلی بومونتی

پارچه مبلی بومونتی نیز یکی دیگر از جدیدترین پارچه‌های موجود در بازار مبل می­باشد که مناسب افراد سخت پسند است. این پارچه ترکیبات خاصی دارد که رویه مبل را زیباتر و خاص‌تر به نمایش می‌گذارد.

بنابراین حتی با انتخاب و خرید یک مبلمان راحتی با پارچه مبلی بومونتی می‌توانید جلوه دکوراسیون داخلی منزلتان را روحی دوباره ببخشید.

تمامی این پارچه‌ها ترکیب چرم و پارچه را در کنار یکدیگر دارند، بنابراین هم می‌توانید از نرمی و لطافت پارچه بهره ببرید و هم مبلمانی بادوام مانند مبلمان های چرمی را جهت استفاده داشته باشید.

 

مزایای استفاده از پارچه های جدید موجود در بازار مبل

پارچه های جدید موجود در بازار مبل این امکان را برای خریدار فراهم می‌کنند که بدون این که نگران پاره شدن یا تغیر رنگ رو مبلی باشد، سال‌ها بتواند از مبلمان گران قیمت خریداری شده استفاده نماید.

این پارچه‌ها در اثر استفاده مداوم کش نمی­ آیند و همیشه زیبایی و جذابیت اولیه را حفظ می‌کنند، بنابراین هنگام پذیرایی از میهمانان، نگرانی از بابت لک شدن یا پوسیدگی پارچه استفاده شده در طراحی مبلمان های زیبایتان نخواهید داشت.

دوخت‌هایی که بر روی جدیدترین پارچه‌های موجود در بازار مبل وجود دارند، به گونه‌ای بر روی مبل‌ها نقش بسته‌اند که زیبایی آن‌ها چندین برابر شده است. تفاوت این پارچه‌ها با پارچه‌های قدیمی مازراتی، بوگاتی و پورش کاملاً مشهود است؛ زیرا این پارچه ­ها نه تنها در رنگ بندی بلکه در کیفیت و نوع طراحی نیز از پارچه ­های قدیمی برتر هستند.

اگر هنوز هم تصور می‌کنید که سنت بر مدرنیته پیروز است، کافی است هنگام انتخاب یک مبل با پارچه سنتی و یک مبل با روکش چرم و پارچه را انتخاب کنید و هنگام استفاده تفاوت واضح آن‌ها را به خوبی مشاهده نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
چگونه با پارچه های جدید ، مبلمانی زیبا طراحی کنیم؟
دسته بندی شده در: